Byrå med stenskiva rokoko stil

328040

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, roko stil, höjd 80, 86x52 cm

Nyckel finns att avhämta på utlämningen, smärre fanerskador

Rum 11

Budhistorik (16 bud)
2023884
1 600
2023883
2023882
1 400
2023881
1 300
2023880

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.