Carl Ivar Öfverbeck oljemålning

328039

CARL IVAR ÖFVERBECK (1899-1976): Skogslandskap med väg, signerad C. J Öfverbeck, olja på duk, ca 60x81 cm.

Fack 54

Budhistorik (7 bud)
2025420
700
2025408
650
2024912
600
2025407
600
2024912

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.