Vaser bl a Ewald Dahlskog

328032

VASER, 3 st, stengods, Bo Fajans, varav en momogramsignerad ED (Ewald Dahlskog), glaserade i blått och grönt, höjd ca höjd ca 15-21 cm

Någon glasyrnagg

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design

Monter 2

Vaser bl a Ewald Dahlskog

Budhistorik (1 bud)

2007152
2015-09-08 08:32:45

2015-09-15 kl 11:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.