Ring IB Dahlqvist för Georg Jensen

328029

IB DAHLQVIST, ring, sterlingsilver, 1900-talets andra hälft, Georg Jensen, design nr 183, ringstorlek ca 14 mm, vikt ca 22 g

Slitage

Guld/Smycken, Design

Budhistorik (9 bud)
2024522
900
2016717
850
2024506
2016717
650
2011338
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.