Golvlampa 1950-tal

328021

GOLVLAMPA, 1950-tal, 2-armad, justerbara armar, stomme i mässing, fot i alm, höjd ca 175 cm

Slitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa 1950-tal

Budhistorik (16 bud)
2023284
2023919
2023284
2023918
2023284
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.