Jöran Nyberg oljemålning

328014

JÖRAN NYBERG (1937-2012): "Kvarteret Lyckan", signerad Jöran Nyberg, olja på duk, ca 73 x 60 cm

Rum 22

Jöran Nyberg oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2024314
5 400
2024299
5 200
2024299
4 400
2023488
4 200
2024260

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.