Hans Arnold litografi

328008

HANS ARNOLD (1925-2010): "Ylva", signerad Hans Arnold, färglitografi, 169/300, ca 47x35 cm

Fack 50

Hans Arnold litografi
Budhistorik (4 bud)

2024356
450
2024328
2024256
2010690

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.