Salvador Dali skulptur "Carmen - Castanets"

328005

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): Skulptur, "Perseus - Hommage to Benevenuto Cellini", gjutarstämpel Scan, brons, signerad och numrerad 51/300, höjd 19 cm, med sockel 24 cm, äkthetsintyg och låda medföljer

Konst, Skulpturer

Salvador Dali skulptur

Budhistorik (30 bud)
2040412
14 500
2040413
14 000
2040412
13 500
2040410
13 000
2040404
12 500

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.