Jöran Nyberg oljemålning

328003

JÖRAN NYBERG (född 1937): "Höstboskap", signerad Jöran Nyberg, olja på duk, ca 62 x 50 cm

Rum 6

Jöran Nyberg oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2024636
3 400
2024629
3 200
2024629
2024632
2 800
2024629
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.