Stolar Kina

327994

STOLAR, 1 par, Kina, troligen 1900-tal, spjälade ryggar, svärtade, sitthöjd ca 53 cm

Slitage

Orientaliskt, Konsthantverk, Möbler

Rum 12

Stolar Kina

Budhistorik (5 bud)
2025475
750
2025474
700
2019774
650
2019771
450
2016287

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.