Stolar 4+2 sengustavianska

327980

STOLAR, 4+2 st., sengustavianska, 1800-talets första hälft, träskuren dekor, gulmålade

renoverde, lagningar, delvis maskstugna

Rum 14

Stolar 4+2  sengustavianska

Budhistorik (8 bud)
2025573
2 400
2025567
2024132
2023582
2022901

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
16 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.