Ljusstake 1800-tal

327971

LJUSSTAKE, 1800-talets första hälft, mässing, dekor med fasetterade plan, höjd ca 50 cm, enligt uppgift Spanien

Diverse

Rum 7

Ljusstake 1800-tal

Budhistorik (1 bud)

2009406
2015-09-09 19:29:56

2015-09-16 kl 14:42
Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.