Soffa Nordiska Kompaniet

327959

SOFFA, 1900-talets första kvartal, fanér i masurbjörk, beslag i brons, skyltmärkt Nordiska Kompaniet, 8819-20817, ben med rik dekor, längd ca 230 cm

Smärre slitage, list med skada, klädsel med slitage

Rum 11

Soffa Nordiska Kompaniet

Budhistorik (24 bud)
2023217
4 800
2023220
4 600
2023217
4 400
2023216
4 200
2023215
4 200

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.