Anna Rosenbäck - olja

327947

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Conversation 4", signerad och daterad A. Rosenbäck -14, blandteknik/akryl/imitationsguld, 80 x 80 cm

Anna Rosenbäck - olja

Budhistorik (9 bud)
2026286
1 600
2026285
2026283
2026282
2025259
600

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.