Willem Maris oljemålning

327940

WILLEM MARIS (Nederländerna, 1844-1910): Betande kor, signerad W Maris, olja på pannå, ca 25,5 x 30,5 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 50

Willem Maris oljemålning

Budhistorik (9 bud)
2022466
2022465
1 700
2022463
1 600
2022459
2022454

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.