Wilhelm GF Jansen oljemålning

327932

WILHELM G F JANSEN (1871-1949): Rastande häst, signerad WGF Jansen, olja på pannå, ca 35 x 26 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 49

Wilhelm GF Jansen oljemålning

Budhistorik (4 bud)

2016973
2016943
500
2011376
450
2009070

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.