Samovar 1800-tal

327931

SAMOVAR, 1800-tal, koppar, dekor av palmetter, hantag i svärtat lövträ, höjd ca 45 cm

Mindre bucklor

Diverse, Metall

Rum 7

Samovar 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

2013622
2012657
2008641

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.