Max Sinclair oljemålning

327927

MAX SINCLAIR (18/1900-tal): Insjömotiv, signerad M Sinclair, olja på duk, ca 38 x 60 cm

Lagningar, krackeleringar, dukskada

Konst, Äldre måleri

Fack 7

Max Sinclair oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2023361
2020696
2020696
2019920
550
2011375

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.