Olof Jernberg oljemålning

327924

OLOF JERNBERG (1855-1935): Gårdsmotiv med lekande barn, signerad O Jernberg, olja på duk, ca 32 x 45 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 52

Olof Jernberg oljemålning

Budhistorik (3 bud)

2016956
950
2009628
650
2009068
600

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.