Olof Walfrid Nilsson oljemålning

327922

OLOF WALFRID NILSSON (1868-1956): "Narvik, Lyngenfjord", signerad och daterad Olof W Nilsson 1939, olja på duk, ca 78 x 58 cm

Ngt lös i spännram

Konst, Äldre måleri

Fack 39

Budhistorik (3 bud)

2018326
2015713
950
2012098
500

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.