Skjutbana Technofix

327912

SKJUTBANA, Technofix, "Sport-trainer", litograferad plåt, originalkartong, längd ca 80 cm, måltavlor medföljer

Funktionen kan ej garanteras, kartong med slitage/skador

Diverse, Leksaker

Rum 7

Skjutbana Technofix

Budhistorik (5 bud)
2021931
550
2021930
500
2021898
450
2021898
2008710

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.