Spegel 1900-tal

327909

SPEGEL, oval, gustaviansk stil, 1900-tal, förgylld, märkt Claes Hultberg, Stockholm, 94 x 75 cm

Bruksslitage

Diverse, Speglar

Rum 3

Spegel 1900-tal

Budhistorik (23 bud)
2030807
4 200
2030805
2030783
3 800
2030624
3 600
2030774
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.