Bord i björk

327907

MATBORD, barockstil, 1900-talets först hälft, betsad björk, två utdragsskivor ca 49 vardera, höjd ca 77, 127x 104 cm

Slitage, skiva något slagen

Rum 13

Bord i björk

Budhistorik (7 bud)
2021533
1 600
2021532
1 400
2021531
2021530
2018205
750

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.