Yuri Krasny pastell

327897

YURI KRASNY (Ryssland, 1925-2005): Figurer i slottslandskap, signerad och daterad Yuri Krasny -77, pastell på papper, ca 65 x 57 cm

Fack 3

Yuri Krasny pastell

Budhistorik (3 bud)

2020015
2017776
600
2011235

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.