Oljemålning Hagren

327895

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), Hamnbild, signerad M. Hagren, olja på duk, 75x53 cm

Fack 9

Oljemålning Hagren

Budhistorik (1 bud)

2021571
2015-09-16 06:23:27

2015-09-16 kl 18:21
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.