Fat 1800-tal

327892

FAT, 2 st., 1800-talets slut, nyrenässans, Gustavsberg, majolika, diameter ca 35 cm

Krackeleringar, 1 fat med spricka

Keramik/Porslin

Rum 7

Fat 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
2012126
600
2018271
550
2012126
500
2013826
450
2012126

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.