Stegpall Linderoth Produkter

327889

STEGPALL, 1900-tal, kromad stomme, etikettmärkt Linderoth produkter, klädd i Josef Franks, "Tulpaner", höjd 60 cm

Senare klädsel, bruksslitage

Rum 5

Stegpall Linderoth Produkter

Budhistorik (19 bud)
2022687
1 300
2022686
2022682
2022681
2022678
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.