Björn Lindroth färglitografi

327826

BJÖRN LINDROTH (1931-1999): "Solrök II", signerad, färglitografi, 56/88, bladmått ca 59 x 80 cm

Ej ramad

Rum 4

Björn Lindroth färglitografi
Budhistorik (6 bud)
2022633
550
2022632
500
2022631
450
2022613
2015013

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.