Björn Lindroth färglitografi

327824

BJÖRN LINDROTH (1931-99): Lådor på stranden, signerad, färglitografi, 2/110, ca 31 x 42 cm

Fack 50

Björn Lindroth färglitografi
Budhistorik (10 bud)
2021669
850
2020836
2021667
750
2020836
700
2021666
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.