Ulf Greder litografi

327823

ULF GREDER (född 1949): "Nizza", signerad Ulf Greder, 202/360, färglitografi, 76x57 cm

Fack 12

Ulf Greder litografi
Budhistorik (10 bud)
2022942
1 300
2016154
2022937
2016154
2016671

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.