Trågsoffa 1800-tal

327821

TRÅGSOFFA, rokokostil, 1800-tal, träskuren dekor av akantus, rocailler och voluter, grönmålad, längd 215, höjd 81 cm

Renoverad, smärre skador

Rum 7

Trågsoffa 1800-tal

Budhistorik (30 bud)
2022719
33 000
2022714
32 000
2022710
31 000
2022707
30 000
2022708
30 000

Slutpris SEK:
33 000
3 148 EUR, 3 541 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.