Tallrikar Kina

327820

TALLRIKAR, 2 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i famille rosefärger, vardera diameter ca 16 cm

Glasyrslitage

Orientaliskt, Porslin

Monter 5

Tallrikar Kina

Budhistorik (1 bud)

2008779
2015-09-09 10:18:27

2015-09-16 kl 13:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.