Skåp 1700-talets första hälft

327803

SKÅP, barock, ek, träskuren dekor, höjd ca 192,5, 161 x 58 cm

Skador, lagningar, kompletteringar, maskstunget. Nyckel finns för avhämtning i Utlämningen

Rum 18

Skåp 1700-talets första hälft

Budhistorik (16 bud)
2023277
5 600
2021556
5 400
2023276
5 400
2021556
5 200
2023275
5 000

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.