Stolar England

327800

STOLAR, 6 st, 1900-tal, England, chippendalestil, mahogny, höjd 92 cm

Slitage, smärre skador, enstaka något rank

Rum 19

Stolar England

Budhistorik (11 bud)
2017645
2022286
750
2017645
700
2022044
650
2017645
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.