Armlänstolar 1800-talets första hälft

327799

ARMLÄNSTOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, mahogny, delvis fanérade, volutformade armlän, höjd 92 cm

Slitage, skador, lagningar, förstärkningar, smärre kompletteringar

Rum 1

Budhistorik (7 bud)
2021849
2021846
3 200
2021773
1 300
2019079
2017752

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.