Spelbord 1800-tal

327785

SPELBORD, 1800-talets senare del, intarsia med olika träslag, skiva med spelplan, invändigt med fackinredning, höjd 74, diameter 46 cm

Lås defekt, nyckel saknas, benställning med slitage

Rum 16

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
2022246
1 300
2021416
2022244
2021416
2022243

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.