Karmstolar Chippendale

327784

KARMSTOLAR, 1 par, Chippendale, England, omkring 1900, betsat lövträ, delvis genombruten dekor, textilklädd sits, sitthöjd ca 43 cm

Slitage, lagningar

Rum 2

Karmstolar Chippendale

Budhistorik (3 bud)

2016565
2014540
2013226

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.