Olle Baertling utställningsblad samt seriegrafi

327783

OLLE BAERTLING (1911-1981): "Varuna" 1955, stämplad Olle Baertling, färgseriegrafi, ca9,5x17,5 cm, oramad + 2 utställningsblad från Galerie Birch och Galerie Denise René, 1952 coh 1954

Smääre slitage

Monter 5

Budhistorik (7 bud)
2022090
600
2017600
550
2012505
500
2017598
450
2012505

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.