Alexander Utkin oljemålning

327782

ALEXANDER UTKIN (Ryssland, född 1964): Stilleben med böcker, signerad UA, olja på duk, 63x50 cm

Fack 45

Alexander Utkin oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2014712
2015-09-12 20:16:43

2015-09-16 kl 12:39
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.