Adolf Baumgartner oljemålning

327781

ADOLF BAUMGARTNER (Österrike, 1893-1939), hamnmotiv, signerad A. BAUMGARTEN, olja på duk, 69,5X105,5 cm

Fack 6

Adolf Baumgartner oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2021699
6 000
2021698
5 000
2021697
2021696
3 800
2021685

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.