Olle Baertling seriegrafi

327779

OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 134/300, daterad 1962-68, blad 23 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek ca 37x19 cm, oramad

Monter 5

Olle Baertling seriegrafi
Budhistorik (55 bud)
2023117
8 400
2023150
8 400
2023117
8 200
2023139
8 200
2023117
8 000

Slutpris SEK:
8 400
801 EUR, 901 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.