Matbord

327778

MATBORD, 1900-talets början i ek, 2 senare iläggsskivor medföljer, höjd 77, 168x119 cm, illäggskivornas längd 140 cm totalt

ytslitage

Rum 19

Matbord

Budhistorik (23 bud)
2021853
2 400
2021852
2021847
2021851
2021847
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.