Olle Baertling seriegrafi

327777

OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 134/300, daterad 1951-68, blad 10 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek ca 19x34,5 cm, oramad

Monter 5

Olle Baertling seriegrafi
Budhistorik (16 bud)
2022777
2022757
2 800
2022757
2 400
2022169
2021633

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.