Olle Baertling seriegrafi

327775

OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 219/300, daterad 1952-68, blad 12 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek ca 18,5x39 cm, oramad

Monter 5

Olle Baertling seriegrafi
Budhistorik (21 bud)
2020852
2 400
2020864
2020852
2020862
1 900
2020852

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.