Olle Baertling seriegrafi

327774

OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 219/300, daterad 1950-68, blad 4 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek ca 31,5x19 cm, oramad

Monter 5

Olle Baertling seriegrafi
Budhistorik (27 bud)
2022372
3 200
2022367
2022364
2 800
2022364
2 600
2022362
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.