Olle Baertling serigrafi

327770

OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 219/300, daterad 1952-68, blad 11 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek ca 31x19 cm, oramad

Monter 5

Olle Baertling serigrafi
Budhistorik (32 bud)
2022781
3 400
2022736
3 200
2022091
2022547
2 800
2022091
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.