Anders Zorn

327767

ANDERS ZORN (1860-1920): "Sommar", signerad i plåten, etsning, 17,8x12; ur Ord & Bild

Gulnad

Anders Zorn
Budhistorik (10 bud)
2026256
1 700
2020551
1 600
2020043
2020549
2020043
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.