Olle Baertling seriegrafi

327766

OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 219/300, daterad 1949-68, blad 1 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek ca 19,5x25 cm, oramad

Monter 5

Olle Baertling seriegrafi
Budhistorik (23 bud)
2022991
2 400
2022981
2022948
2022948
1 600
2022480

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.