Mats Hådell oljemålning

327765

MATS HÅDELL (född 1958): Troll i landskap, signerad Mats Hådell, olja på duk, 38x46 cm

Fack 49

Mats Hådell oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2023226
750
2023210
600
2023205
550
2023201
500
2022683
450

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.