Olle Baertling seriegrafi

327764

OLLE BAERTLING (1911-1981): ur Angles of Baertling, signerad Baertling 219/300, daterad 1951-68, blad 9 ur sviten, färgserigrafi, bladstorlek ca 39x18,5 cm, oramad

Obetydligt slitage i marginalen

Monter 5

Olle Baertling seriegrafi
Budhistorik (21 bud)
2021982
2018695
2 800
2013396
2 600
2013712
2 400
2013396

Slutpris SEK:
286 EUR, 322 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.